Archive / Konta bankowe

RSS feed for this section

Konto indywidualne czy wspólne – co lepsze?

konto dla dwojgaRozpoczęcie wspólnego życia w ramach małżeństwa wiąże się z koniecznością rozpoczęcia prowadzenia wspólnego życia również w ramach finansów. W związku z tym wielu małżonków zastanawia się nad tym czy zdecydować się na wspólne konto czy też dalej prowadzić osobne konta. Oba rozwiązania mają swoje zalety i wady, a to które wybiorą małżonkowie zależy tylko od nich.

Przelew przez internet – jak długo idzie?

przelew_wykresPrzelew bankowy jest obecnie najbardziej popularną formą realizacji płatności. W związku z tym na całym świecie z przelewu korzystają miliony osób. Szczególnie internetowa bankowość sprawiła, że realizacja takich przelewów jest wygodniejsza a co za tym idzie więcej osób chętnie sięga po taką formę płatności. Taki rozwój przelewów wykonywanych osobiście przez bankowość internetową sprawia, że warto zainteresować się tym skąd wynika różnica w realizacji poszczególnych przelewów.

Raiffeisen PolBank – czy warto w tym banku założyć konto?

raiffaisen_polbank_logoZaawansowane produkty bankowe nie muszą być wcale dostępne wyłącznie wąskiej grupie starannie wyselekcjonowanych klientów. Nie muszą być również propozycją kierowaną wyłącznie do tych osób, które mogą pochwalić się ponadprzeciętnymi zarobkami. Raiffeisen Polbank prezentuje swoim klientom konto Comfort Direct i przekonuje nas o tym, że bankowość na wysokim poziomie znajduje się na wyciągnięcie ręki.