Konto internetowe w Millenium Banku – czy warto, opinie

milleniumOd 2010 roku Millenium Bank ma w swojej ofercie konto w pełni internetowe. Wcześniej klienci mogli korzystać z bankowości elektronicznej, również internetowej w zakresie obsługi tradycyjnych kont osobistych.

 

Konto założymy w Millenium Banku bezpłatnie, bank nie pobiera też ani złotówki za jego prowadzenie. Krajowe przelewy internetowe są darmowe, podobnie jak wypłaty gotówki z bankomatów Millenium. Ale to nie wszystko! Millenium Bank posiadaczom tradycyjnego konta osobistego gwarantuje 3 proc. zwrot wydatków, zapłaconych kartą płatniczą. Posiadacze konta internetowego też mogą liczyć na zwrot – choć niższy (1 proc., maksymalnie 760 złotych rocznie).

Warunkiem otrzymania zwrotu jest korzystanie z karty debetowej Millennium Maestro PayPass. Możemy nią płacić w sklepach, wypłacać gotówkę w bankomatach, karta może służyć do bezstykowych płatności (do kwoty 50 złotych). Miesięczna opłata za korzystanie z karty to 3 złote, ale wystarczy wykonać w miesiącu transakcji bezgotówkowych za 250 złotych, by bank zrezygnował z pobierania opłaty.

Wypłaty z bankomatów należących do banku są bezpłatne. Korzystanie z bankomatów BZ WBK oraz Cash4You kosztuje złotówkę za każdą wypłatę. Wypłaty z pozostałych krajowych bankomatów to koszt 5 złotych. Wypłata gotówki za granicą oznacza 2,5 proc. prowizji, nie mniej niż 9 zł.

 

Posiadając konto internetowe, możemy również zlecać przelewy w oddziale banku – jest to jednak opcja kosztowna, bo za każdy przelew zapłacimy 9 złotych. Taniej kosztują przelewy wykonywane przez telefon: 0,5 zł za przelew zewnętrzny przy zleceniach automatycznych i 2 złote za przelew wykonany za pośrednictwem pracownika bankowej infolinii.

A jakie są Wasze Opinie o koncie internetowym tego właśnie banku?

No comments yet.

Dodaj komentarz