Internetowe konto osobiste w Alior Sync

logo-alior-syncAlior Sync to jedno z najciekawszych kont osobistych, z którymi mamy do czynienia na polskim rynku usług bankowych. Na uwagę zasługuje przy tym nie tylko dlatego, że pozwala na zaoszczędzenie sporych pieniędzy, ale i ze względu na to, że potrafi naprawdę ułatwić życie.

 
Konto zawiera przynajmniej kilka rozwiązań, które świadczą o tym, że określanie go mianem innowacyjnego znajduje uzasadnienie. Na pierwszy plan wysuwa się w tym kontekście zwrot pięciu procent kwoty, którą wydamy podczas dokonywania zakupów w Internecie (limity to 1000 PLN w ciągu miesiąca i 4000 w ciągu roku), warto jednak zwrócić uwagę także na możliwość dokonywania przelewów z wykorzystaniem portalu Facebook, integrację konta Alior Sync z systemem PayPal, a także na usługę przelewu natychmiastowego, z której można skorzystać zawsze, gdy wiemy, że dla osoby oczekującej na nasze pieniądze ważna jest każda chwila.

Jakie opłaty trzeba uwzględnić w przypadku Alior Sync?

A co z opłatami, które potrafią zepsuć radość z posiadania nawet najbardziej atrakcyjnego konta osobistego? W przypadku usługi Alior Sync nie musimy się o nie martwić. W tym konkretnym przypadku bezpłatne jest nie tylko założenie konta, ale również prowadzenie rachunku oraz wydanie karty Debit MasterCard PayPass. Nie ma tu przy tym żadnych dodatkowych warunków i ukrytych kosztów , nie trzeba więc obawiać się, że kilka miesięcy po założenia konta na rachunku bankowym pojawią się tajemnicze obciążenia. Dodatkowych opłat nie pobiera się również podczas dokonywania przelewów internetowych i to zarówno wówczas, gdy dotyczą one posiadaczy konta w Alior Banku, jak i w innych instytucjach finansowych działających na polskim rynku usług bankowych. Co więcej, każdy właściciel konta Alior Sync ma co miesiąc do wykorzystania także dziesięć bezpłatnych przelewów natychmiastowych i dopiero każdy kolejny oznacza konieczność ponoszenia opłaty w wysokości 5 PLN. Posiadacz konta Alior Sync nie musi obawiać się również kosztów związanych z wypłatami z bankomatów, bez względu bowiem na to, czy dokonuje ich w Polsce, czy też poza granicami naszego kraju, wspomniana usługa zawsze jest bezpłatna.

Jak założyć konto w Alior Sync?

Samo konto osobiste Alior Sync można założyć zarówno za pośrednictwem Wirtualnego Oddziału, jak i bankowego Contact Center. Osoby, które cenią sobie wygodę mogą również skorzystać w tym celu z Internetu potwierdzając umowę przelewem lub oczekując na jej dostarczenie przez kuriera.

No comments yet.

Dodaj komentarz