Raiffeisen PolBank – czy warto w tym banku założyć konto?

raiffaisen_polbank_logoZaawansowane produkty bankowe nie muszą być wcale dostępne wyłącznie wąskiej grupie starannie wyselekcjonowanych klientów. Nie muszą być również propozycją kierowaną wyłącznie do tych osób, które mogą pochwalić się ponadprzeciętnymi zarobkami. Raiffeisen Polbank prezentuje swoim klientom konto Comfort Direct i przekonuje nas o tym, że bankowość na wysokim poziomie znajduje się na wyciągnięcie ręki.

Opłaty za konto, z którymi należy się liczyć

Osoby, które zastanawiają się nad założeniem lub zmianą konta bankowego w pierwszej kolejności interesują się opłatami, jakie będą na nie czekały w nowym miejscu jako konsekwencja takiej decyzji. W przypadku Raiffeisen Polbank jakiekolwiek obawy wydają się pozbawione uzasadnienia, korzystanie z konta Comfort Direct nie obciąża bowiem portfela jego właściciela. Zarówno założenie, jak i prowadzenie konta jest bezpłatne, o dodatkowych opłatach nie ma przy tym mowy również w przypadku pierwszych sześciu wypłat w miesiącu dokonywanych z dowolnych bankomatów znajdujących się na terenie Polski. O opłatach nie ma mowy i wtedy, gdy interesują nas przelewy wykonywane za pośrednictwem platformy R-Online oraz przez serwis Mobilny Bank, a sam klient może przyczynić się do zniesienia opłat z tytułu korzystania przez niego z karty płatniczej, co jest możliwe w tym samym momencie, w którym suma transakcji bezgotówkowych dokonanych w ciągu jednego miesiąca wyniesie co najmniej 250 złotych.

Czy warto założyć konto w banku Raiffeisen PolBank

Atrakcyjna oferta finansowa to jednak wcale nie jedyny argument przemawiający za tym, aby przyjrzeć się z uwagą propozycji przygotowanej w trosce o klientów przez Raiffeisen Polbank. Konto Comfort Direct to również możliwość ubiegania się o nieoprocentowany limit zadłużenia, możliwość otworzenia bezpłatnego Konta Lokacyjnego Plus, bezpłatny dostęp do serwisu R-Online i aplikacji Mobilny Bank, a także możliwość otwarcia bezpłatnego konta walutowego: EUR, USD, GBP, CHF. Jest to więc rozwiązanie stworzone z myślą o tych klientach, którzy oczekują czegoś więcej niż tylko dostępu do konta za pośrednictwem Internetu i przelewów wykonywanych przez całą dobę. Comfort Direct to rozwiązanie stworzone przez wymagających pracowników banku z myślą o nie mniej wymagających odbiorcach liczących na usługi bankowe stojące na bardzo wysokim poziomie.